دانلود فایل word شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر عدم رشد و تسوعه بیمه اعتبار تجاری داخلی در بازار بیمه کشور (مورد شرکت های بیمه دولتی)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل word شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر عدم رشد و تسوعه بیمه اعتبار تجاری داخلی در بازار بیمه کشور (مورد شرکت های بیمه دولتی) :
تعداد صفحات : 37

علیرغم اهمیتی که کشورهای مختلف از جمله, کشورهای توسعه یافته برای بیمه های اعتبار و به ویژه بیمه اعتبار تجاری قایلند, این رشته بیمه ای در کشور ما, بسیار مهجور واقع شده است. مقاله حاضر, نتیجه تحقیقی است که در آن, ابتدا بر مبنای مرور ادبیات موجود در ارتباط با مباحث سیستم اعتباری, مدیریت ریسک اعتبار و مهم تر از همه, بیمه اعتبار, عوامل احتمالی موثر بر عدم رشد و توسعه بیمه های اعتبار تجاری در کشور استخراج شد و سپس با جمع آوری نظرات خبرگان این رشته در شرکت های بیمه دولتی و به کار بستن روش های تجزیه و تحلیل آماری که مهم ترین آن آزمون علامت است, عوامل نهایی شناسایی شدند. در تحقیق یاد شده, در مرحله ای جداگانه, با جمع اوری داده های جدید, رتبه بندی اهمیت عوامل یاد شده به کمک فرآیند تحلیل سلسله مراتبی که یکی از تکنیک های شناخته شده تصمیم گیری است, مقدور شد. نتایج این قسمت نشان می دهد که عوامل استخراج شده, درجه اهمیت کاملا متفاوتی دارند.

لینک کمکی